Hypotéky a úvěry

Pro každý účel se hodí jiný typ financování. Vše se navíc velmi svižně mění – sazby, podmínky, jinak se počítají příjmy nebo doba splatnosti, která se nyní ve většině případů řídí věkem nejstaršího žadatele.

 

Velkou roli hraje zdroj příjmů. U OSVČ vzniklo mnoho kategorií, podle toho jestli jsou v režimu paušální daně, jaký typ živnosti provozují, jestli nepřešli ze zaměstnání na IČO u stejného podniku nebo nepatří do „vybraných profesí“.

 

Pracujete  zahraničí? Jedna banka Vám započítá do příjmu i Kindergeld, jiné banky Vám naopak příjem „ořežou“ na 70%.

Někde Vám započítají i invalidní důchod 1.stupně, jinde nevezmou ani příjmy z pronájmu.

 

 

Můžete donekonečna číst články, ale řešení Vaší situace je individuální puzzle na míru, které doma sami neposkládáte.

 

Životní pojištění patří mezi velmi složité produkty. Vzhledem k tomu, že životní pojistku si uzavíráte na delší dobu, může mít její špatné nastavení v lepším případě jen neblahé následky na váš rozpočet.

Často je chybně nastavené jako spořící produkt. Primárním cílem životního pojištění by měla být ochrana před zdravotními riziky. Investiční složku je třeba vnímat jako určitou možnost navíc, rozhodně by neměla být hlavním důvodem pro uzavření životního pojištění. 

 

Pojištění majetku patří mezi nejužitečnější pojištění.

Podle čeho poznáte dobré pojištění domácnosti?

 

Pojistí vám kočárky a jízdní kola i na místech mimo váš domov. Prodlouží vám záruku na spotřebiče a peníze vám vyplatí i v případě, že si spotřebič rozbijete sami. Uhradí i škody způsobené vašimi domácími mazlíčky. Pojistí vám technické poruchy (tepelná čerpadla, kotle, fotovoltaiku) i ztrátu vody.

Asistenční služby vám zavolají zámečníka, elektrikáře nebo opraváře elektrospotřebičů, kdykoliv je budete potřebovat. 

TIP pro cyklisty: Některé pojišťovny mají i „cykloasistenci“!

 

Pracovat do 70 let – když chci – je fajn, ale co když nebudu chtít? Vytvořit si „záložní plán“ na stáří vyžaduje včasnou přípravu. Kdo tuto oblast podcení, v budoucnu ji nemusí dohnat, protože na to nemusí být v rozpočtu prostor. Na stát bych asi úplně nespoléhala…

 

 

Investováním se dá dosáhnout toho, aby Vaše úspory svou hodnotu neztrácely a jejich hodnota časem ještě vzrostla.

Investování není jen pro milionáře.  Sestavím vhodný plán nejen pro zkušenější investory, ale i pro ty, kteří si to chtějí zatím jen vyzkoušet třeba i s malými částkami.

Není ani tak důležitá částka, ale PRAVIDELNOST!

Společnosti, se kterými spolupracuji:

Banky a stavební spořitelny

Pojišťovny

Investice a penze

Aby vše klaplo "na první dobrou"!

Přesvědčte se, co dělám lépe...

01

Servis

Chcete jen sjednat úvěr či pojistku, nebo byste měli rádi někoho, kdo vám ohlídá termíny, zvedne telefon i večer, obstará výpisy z katastru, dohlédne na čerpání a vyřeší pojistné události?
A líbilo by se vám řešit téměř vše on-line bez nutnosti někam jezdit?

02

Přístup

Spokojíte se s řadovým zaměstnancem banky, který nemá osobní zájem na výsledku ani jeho rychlosti nebo si zasloužíte VIP přístup, profesionální poradenství a opravdovou pomoc v jednáních s bankou, realitkou nebo pojišťovnou?

03

Zkušenost

Asi se shodneme, že je lepší problémům předcházet, než je složitě a draze řešit.
Věřte, že složená statisícová záloha na koupi domu v kombinaci se zamítnutým úvěrem dokáže zařídit nejednu bezesnou noc....

Máte nějaký dotaz?

Napište mi, co Vás zajímá. Ráda odpovím podrobněji a přidám kalkulace.