fbpx

Investice

Pro koho pracuji?

 

Nejčastěji spolupracuji s klienty, kterým díky šetrnému přístupu k penězům každý měsíc zůstávají volné prostředky, které nyní investují. 

Patří mezi ně třeba  podnikatelé, kteří po letech píle vybudovali a následně  úspěšně prodali svou firmu a teď jim  pomáhám se správou peněz, které jejím prodejem získali.

Mí klienti většinou nechtějí, abych je udělala ještě bohatší, než dnes jsou. Chtějí, abych jim pomohla  zorganizovat a ochránit majetek a to jim umožnilo  žít zčásti nebo zcela  z výnosů a dividend, které jim jejich investice budou přinášet.

 

S čím za mnou klienti nejčastěji přicházejí?

Prodali firmu nebo to plánují a řeší, jak investovat peníze z prodeje.

Mají volné peníze na účtu v bance a chtějí je chránit před inflací

Současné investice ve fondech jim nevydělávají a chtějí to změnit.

Mají měsíčně volné prostředky, které chtějí pravidelně investovat

Prodali nemovitost nebo zdědili majetek a peníze chtějí investovat.

Kdo jsou mí klienti?


Je jim většinou 40 – 70 let a mají rodiny s dospívajícími nebo dospělými dětmi. Většinu z nich byste na první pohled neoznačili za boháče, i když jimi skutečně jsou.

Vždy jsou to velmi chytří lidé, kteří by si dokázali dobře poradit se správou svých financí sami. Avšak uvědomují si cenu svého času a upřednostňují ho trávit jinak než řešením finančních záležitostí. 

 Hlavním cílem pro ně není pouze dosažení zisku, ale také ušetření času, který by jinak vynaložili na péči o svůj majetek.

Co odložíte, to neutratíte. A můžete na tom vydělat.

100% servis i výsledek

I po malých částkách lze dojít k ambicióznímu cíli. Navrhnu ideální řešení i pro ty, kteří nikam nespěchají, ale uvědomují si, že začít brzy pravidelně investovat se v budoucnu mnohonásobně vyplatí. Splňte si sny o bydlení, zajistěte vaše děti a buďte zajištěni v případě neočekávaných událostí.

Už od 1.000 Kč měsíčně

Kdybyste 20 let odkládali měsíčně 1.000 Kč, měli byste naspořeno 240.000 Kč. Kdybyste je investovali např. do indexu SPX, pak byste 741.060 Kč. Tedy trojnásobek.

Investujete do světových společností

Apple, Amazon, Microsoft, společnosti z Japonska, Kanady, ale i komodity, jako je káva, drahé kovy, ropa, energie. Snadno tak vaši investici rozložíte do více sektorů.

Co je pro spolupráci zásadní?

Pochopit Váš příběh a to, jak jste svůj majetek vybudovali nebo budujete.

Poznat Vaše životní principy i hodnoty, kterými se řídíte.

Ujasnit si, jaká máte od svého majetku očekávání.

Chtěli byste být mým klientem?

Napište, zavoláme si.

Mé články:

RD Chotěšov

Cena 8.500.000 Kč Novostavba se zahradou Dispozice 5+KK 138 m2 Exkluzivní nabídka Hledáte nový domov? Právě jste našli. Přijďte na prohlídku. Kontaktujte nás Unikátní příležitost! Koupě pohodlné moderní novostavby patrového

přečíst celé»

Úvěr k dotacím s úrokem 3%

Dotaci Oprav dům po babičce na komplexní renovaci rodinného domu nyní konečně doplňují výhodné úvěry od bank a stavebních spořitelen.     Pokud renovaci teprve zvažujete, poradím, jaká úsporná opatření

přečíst celé»

Spočítejte si hypotéku

HYPOTÉKA Ať už řešíte hypotéku novou nebo  vám končí fixace, chcete  nejlepší sazbu a podmínky.  Dole v kalkulačce si  snadno spočítáte aktuální možnosti v jednotlivých bankách. Kalkulace samotná je však jen

přečíst celé»