fbpx

Životní pojištění a pojištění majetku

Životní pojištění patří mezi velmi složité produkty a není tedy divu, že lidé při jeho výběru i sjednávání často chybují. Vzhledem k tomu, že životní pojistku si uzavíráte na delší dobu, může mít její špatné nastavení v lepším případě jen neblahé následky na váš rozpočet.

Jmenuje se „Životní pojištění“ a přesto je často nastavené jako spořící produkt. Primárním cílem životního pojištění by měla být ochrana před zdravotními riziky. Investiční složku je třeba vnímat jako určitou možnost navíc, rozhodně by neměla být hlavním důvodem pro uzavření životního pojištění. 

K investování či spoření slouží řada jiných a mnohem výhodnějších produktů, jako je spořicí účet, akcie, realitni a podílové fondy nebo velmi oblíbené ETF . Bohužel lidé si často místo životního pojištění sjednají v podstatě jen produkt s vysokými nákady a mrzkým výkonem.

 

Shrnuto: na pojištění jsou pojistné produkty, na spoření zase spořící produkty. Jakýkoliv hybrid má VŽDY vyšší očekávání než výsledek.

Společnosti, se kterými spolupracuji:

Pojišťovny

Aby vše klaplo "na první dobrou"!

Přesvědčte se, co dělám lépe...

Svým více než 1100  klientům jsem pomohla dosáhnout na vlastní  bydlení, naspořit dětem, zvětšit  finanční rezervy, zmenšit dluhy, jít dřív do důchodu, poradila s investováním nebo pojištěním.
Milionáře z Vás za den neudělám, ale naučím Vás chytře ovládat finance a rozeznat zbytečná pojištění od užitečných. 

01

Servis

Chcete jen sjednat úvěr či pojistku, nebo byste měli rádi někoho, kdo vám ohlídá termíny, zvedne telefon i večer, obstará výpisy z katastru, dohlédne na čerpání a vyřeší pojistné události?
A líbilo by se vám řešit téměř vše on-line bez nutnosti někam jezdit?

02

Přístup

Spokojíte se s řadovým zaměstnancem banky, který nemá osobní zájem na výsledku ani jeho rychlosti nebo si zasloužíte VIP přístup, profesionální poradenství a opravdovou pomoc v jednáních s bankou, realitkou nebo pojišťovnou?

03

Zkušenost

Asi se shodneme, že je lepší problémům předcházet, než je složitě a draze řešit.
Věřte, že složená statisícová záloha na koupi domu v kombinaci se zamítnutým úvěrem dokáže zařídit nejednu bezesnou noc....

Máte nějaký dotaz?

Napište mi, co Vás zajímá. Ráda odpovím podrobněji a přidám kalkulace.