fbpx

Co Vás nejčastěji zajímá?

Otázky & Odpovědi

To ničemu nevadí. Mám klienty po celé ČR, schůzka není problém. Navrhněte 2 libovolné termíny, ozvu se Vám co nejdříve a domluvíme detaily….

U OSVČ vzniklo mnoho kategorií, podle toho v jakém pásmu paušlní daně jste, jaký typ živnosti provozujete, jestli jste nepřešli ze zaměstnání na IČO u stejného podniku nebo nepatříte do komorových nebo „vybraných profesí“.

Příjem ze zahraničí není problém, nicméně ho každá banky počítá jinak.

Kindergeld započítá v této chvíli jen jedna jediná banka. 

Ano, jako druh a družka žijící ve společné domácnosti máte možnost žádat společně a příjmy se Vám tak sčítají. Stejně tak u registrovaných partnerství.

Ano. Při každé žádosti posílám dotazy do BRKI, NRKI a SOLUSu.

Úvěr musí být většinou zcela splacen max do 70-ti let věku mladšího z žadatelů.

Je to složitější, záleží na rozsahu problému a jak dlouhá doba již uplynula. Napište mi, ráda odpovím přesně na vaši situaci.

To je individuální, záleží na profesi, jestli se smlouva opakuje a podobně. Napište, ráda odpovím.

Ano, není problém.

V tomto případě bude třeba s podáním žádosti počkat, až Vám zkušební doba uplyne. Mezitím můžeme získaný čas využít na shromáždění všech ostatních podkladů.

Potřebujete poradit?

Ozvu se Vám

O krok dál

Proč využít mé služby?

Uvažujete o úvěru nebo hypotéce? Potřebujete sloučit stávající úvěry, snížit si tak měsíční zátěž a ještě ideálně vybudovat nějakou finanční rezervu? Pročetli jste se množstvím nabídek a  podmínek, ale stále si nejste jistí, ve které bance vlastně žádat, natož pak o kolik můžete vlastně žádat? 

Neexistuje  žádná univerzální strategie. Nestačí zadat údaje do webové kalkulačky a hurá do banky, která vyšla ve srovnávači nejlépe.

Vše je třeba nejen dobře spočítat, ale ve většině případů také pár měsíců předem naplánovat, vypilovat neprůstřelnou strategii a ano, někdy mít i „plán B“.  

Když  znáte do detailu všechny principy, snadno pak odhadnete, co nebude fungovat.  Každá banka počítá jinak příjmy (hlavně OSVČ ví, o čem mluvím), chce jinou výši vlastních zdrojů a neumí dobře financovat každý účel. S dobrým plánem a správnou volbou banky dostane úvěr i OSVČ se žalostným daňovým přiznáním a bez požadovaných 20% vlastních úspor.

Zasloužíte si tu nejlepší péči

Zarezervujte si konzultaci zdarma ještě dnes

Aby vše klaplo "na první dobrou"!

Přesvědčte se, co dělám lépe...

01

Servis

Chcete jen úvěr či pojistku, nebo byste měli rádi někoho, kdo vám ohlídá termíny, zvedne telefon i o víkendu, obstará výpisy z katastru, dohlédne na čerpání a vyřeší pojistné události?

02

Profesionál

Spokojíte se s řadovým zaměstnancem banky, který nemá osobní zájem na výsledku a rychlosti jeho dosažení nebo si zasloužíte VIP přístup, profesionální poradenství a podporu v jednáních s bankou, realitkou nebo pojišťovnou?

03

Zkušenost

Je jednodušší problémy řešit nebo jim předcházet? Složená statisícová záloha na koupi domu v kombinaci se zamítnutým úvěrem dokáže zařídit nejednu bezesnou noc....

Zeptejte se na cokoliv. Kdykoliv.

Ráda odpovím podrobněji, přidám kalkulace .....