fbpx
01-1
Kateřina Matoušková

Kateřina Matoušková

Úvěr k dotacím s úrokem 3%

Dotaci Oprav dům po babičce na komplexní renovaci rodinného domu nyní konečně doplňují výhodné úvěry od bank a stavebních spořitelen.

 

 

Pokud renovaci teprve zvažujete, poradím, jaká úsporná opatření jsou pro váš dům vhodná, vyřídím dotaci, výhodný doplňkový úvěr , projektovou dokumentaci  a třeba i  samotnou realizaci. Spolupracuji jen s ověřenými a kvalitními firmami, takže pro vás bude celý proces bez zbytečného stresu a vy se tak budete moci věnovat rodině, koníčkům nebo práci.

Vše vyřídíte na jednom místě  a navíc je téměř celý proces online.

Nabízí se tak  unikátní možnost získat zvýhodněné úvěry podpořené dotací na renovaci rodinných domků a ušetřit tak za vytápění a energie.

 

Možnost výhodného úvěru získá příjemce dotace Oprav dům po babičce na kompletní zateplení domu a další doplňková úsporná opatření, jako jsou:

 

  • obnovitelné zdroje energie

  • systémy hospodaření s vodou

  • zelené střechy
  • dobíjecí stanice pro elektromobily

 

Ráda Vám se vším pomůžu, spočítám, poradím, jak „dopilovat“ potřebný příjem.
Mé služby jsou pro Vás zdarma!

V čem je výhoda úvěru oproti ostatním nabídkám bank?

Nízký garantovaný úrok, možnost delší doby splatnosti ( delší doba = nízké splátky, nižší potřebný příjem a možnost si spořit na předčasné splacení úvěru, které je zdarma) a v neposlední řadě bez nutnosti zástavy nemovitosti.

Výhodné úvěry s úrokem od 3% jsou navíc zcela bez poplatků!

Příklad:

 

Rodina, která žije ve starším nezatepleném domě s vysokými provozními náklady může  požádat o dotaci Oprav dům po babičce na:

 • optimální zateplení 
 • výměnu starého kotle
 • fotovoltaiku
 • rekuperaci
 • dešťovku
 • zelenou střechu……

Dotaci, která může přesáhnout i jeden milion korun dostane předem a až dvojnásobek si půjčí za výhodných podmínek. Na rekonstrukci tedy  bude mít rodina až 3 miliony korun, renovovaný dům bude výrazně úspornější a peníze ušetřené za energie pomohou domácnostem splatit úvěr.

Reprezentativní příklad

 

Při výši průměrného meziúvěru 600 000 Kč a roční pevné úrokové sazbě 3,0 % budete splácet měsíční splátku úroků 1 500 Kč a zároveň dospořovat 2 220 Kč po dobu do přidělení cílové částky. Průměrná doba trvání meziúvěru bude činit 49 měsíců a stejný bude i počet splátek. Po přidělení cílové částky bude meziúvěr splacen uspořenou částkou, státní podporou a úvěrem, který bude poskytnut v průměrné výši 493 158 Kč. Tento úvěr bude úročen roční pevnou úrokovou sazbou 3,5 % a budete jej splácet 170 měsíčními splátkami ve výši 3 720 Kč, stejná bude i doba splácení. Celkem zaplatíte za takový průměrný meziúvěr a úvěr 809 942 Kč a jeho celková RPSN bude činit 3,49 % a zohledňuje: poplatek za vedení účtu spotřebitelského úvěru a účtu stavebního spoření à 360 Kč ročně, úhradu za uzavření smlouvy o stavebním spoření a poskytnutí meziúvěru ve výši 0 Kč.

Máte nějaký dotaz?

Napište mi, co Vás zajímá. Ráda odpovím podrobněji a přidám kalkulace.

Další příspěvky

RD Chotěšov

Cena 8.300.000 Kč Novostavba se zahradou Dispozice 5+KK 138 m2 Exkluzivní nabídka Hledáte nový domov? Právě jste našli. Přijďte na

Přečíst celé